piątek, 1 listopada 2013

Ważne! Proszę przeczytajcie!

Chciałabym wam wyjaśnić kilka spraw.
1)Wczoraj przyszły do mnie koleżanki i dorwały mojego iPada, na którym byłam zalogowana na bloggera. Chodzi o to, że "napisały rozdział" normalnie tak śmieszny że normalnie nie wiem czemu ja sięnie śmieję. Jest a właściwie był mega zboczony i wg. Usunęłam go od razu po tym jak go opublikowały ale niestety nadal wyświetla się na bloggerze, jeśli jesteś obserwatorem... Wyświetla się cały, bo był mega krótki. W każdym razie chciałam was za to przeprosić, prosić o to abyście najlepiej tego nie czytaly (chociaż teraz pewnie przeczytacie xd) głównie chodzi mi o to aby zapewnić was że to nie to napisałam a już napewno nie opublikowałam... 
2) rozdział czternasty: przepraszam że nie dodałam jeszcze, ale szczerze to nie mam go jeszcze napisanego. Myślę że pojawi się w niedzielę ;)
3) Akcja twitter - Myślę że większość z wasy widziaa teledysk do Story Of My Life, który vevo "przez przypadek" udostępniło W UK i PL. Mniejsza o to, na twitterze polki robią akcje #PolandThanksForTheSOML ucieszyłabym się bardzo jakbyście się wszystkie przyłączyły ! (Ja na tt- @ SophieStyles00 ). Konejną akcją jaką wymyśliły pewne dwie dziewczyny to akcja polegająca na tym aby w NIEDZIELĘ [dokładniej od 12] (będzie to akcja światowa, a wtedy jest oficjalna premiera teledysku na świecie) będzie polegać na tym aby tweetować #StoryOfMYLife oraz dołączać swoje zdjęcia z dzieciństwa http://twitlonger.com/show/n_1rqstse <- tu jest wszystko wyjaśnione ;)
Jeśli będziecie mieć chwilę to uważam że ta akcja może być bardzo fajna i super byłoby wziąć w niej udział, pod warunkem że weźmie w niej udzial dużo ludzi na całym świecie. Więc rozgłaszajcie to na swoich kontach, blogach, mówcie znajomym ,obojętnie ,bo w końcu kto da radę jak nie Polki, a zwłaszcza PolishDirectioners co? 
 Wracając do tej #PolandThanksForTheSOML to dzisiaj nawet Harry, Niall (oficjalni) i konto 1D obserwowało akcję! 
Mam nadzieję że zrozumiecie wszystko (ten nieszczęsny rozdział, to że dodam najprawdopodobniej dopiero w niedzielę) i że weźmiecie udział w akcjach ;D

POZDRAWIAM SOPHIE <3 8 komentarzy:

 1. Mi się nie wyświetla i właśnie nie mogłam przeczytać. xD Czekam do niedzieli (?). :*

  OdpowiedzUsuń
 2. To w sumie lepiej... Tam są/były mega głupoty wynikające z naszej głupawki itp... Xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak bym chciała przeczytać haha xD

   Usuń
 3. Hahaha powiem szczerze że żeby się pośmiać jest/było genialne ale i tak bym tego nigdy nie opublikowała...

  OdpowiedzUsuń
 4. A masz to gdzieś napisane? xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyślesz mi jak Ci podam na TT e-mail czy coś? Dziwne, ale chcę to przeczytać. xD

   Usuń
  2. Napisz na moje TT @SophieStyles00

   Usuń